Wycieczki szkolne

Czterodniowe wycieczki krajowe

Skrócony opis trasy cena z Wrocławia<--- ilość dzieci
cena z Dzierżoniowa / Świdnicy
42-45 36-41 30-35
ZAKOPANE, KRAKÓW, WIELICZKA
Zwiedzanie Krakowa (m.in. Rynek, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, kościół franciszkanów z witrażami St. Wyspiańskiego, dziedziniec Collegium Maius UJ) i kopalni soli w Wieliczce wraz z Muzeum Żup Krakowskich.
Wjazd kolejką na Gubałówkę i wycieczka piesza na Halę Gąsienicową (schronisko "Murowaniec") albo do Morskiego Oka albo do Doliny Kościeliskiej (ze zwiedzaniem Jaskini Mroźnej).
Zwiedzanie Zakopanego (m.in. cmentarz na Pęksowym Brzyzku - miejsce spoczynku znanych osób związanych z regionem, Krupówki), wizyta w Izbie Regionalnej - góralska gawęda o zwyczajach, stroju, życiu górali, prezentacja instrumentów muzycznych itd.
Katedra i Komnaty Królewskie na Wawelu +20 zł/os.
W cenie II śniadania.
470 505 545 wnętrze kaplicy na Jaszczurówce
470 505 545
ZAKOPANE, TATRY
Wycieczki do Morskiego Oka albo na Halę Gąsienicową (schronisko "Murowaniec"), do Doliny Kościeliskiej (ze zwiedzaniem Jaskini Mroźnej) i na Gubałówkę (panorama Tatr), zwiedzanie Zakopanego (m.in. cmentarz na Pęksowym Brzyzku - miejsce spoczynku znanych osób związanych z regionem, Krupówki), wizyta w Izbie Regionalnej - góralska gawęda o zwyczajach, stroju, życiu górali, prezentacja instrumentów muzycznych itd., przejazd wokół Tatr, 3-godzinny pobyt w akwaparku "Tatralandia" - największym w tej części Europy kompleksie basenów z wodami termalnymi (ponad 30°C) koło Liptowskiego Mikulasza na Słowacji.
Dodatkowo możliwe zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Wolności(+6 euro/os.)
W cenie II śniadania.
505 540 590 Mięguszowieckie Szczyty, Cubryna i Mnich znad Morskiego Oka
505 540 590
ZAMKI KRZYŻACKIE
Zwiedzanie wybranych zamków krzyżackich i ich ruin (Toruń, Golub-Dobrzyń, Bierzgłowo, Grudziądz, Radzyń Chełmiński, Brodnica, Kwidzyn, Sztum i przede wszystkim Malbork). Krótkie zwiedzanie miast dawnego państwa krzyżackiego - Torunia i Grudziądza z pięknym zespołem spichlerzy nad Wisłą oraz okazałych świątyń w Chełmży, Kwidzynie oraz bazyliki katedralnej Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny w Pelplinie (z imponującym ołtarzem głównym) wraz z zespołem dawnego opactwa Cystersów. Tu w muzeum diecezjalnym znajdują się bogate zbiory rzeźby gotyckiej, skarbiec katedralny i jedyna w Polsce Biblia Gutenberga.
Dodatkową atrakcją mogą być noclegi w dawnym zamku krzyżackim w Bierzgłowie (przy odpowiednio wczesnym zamówieniu).
550 585 630 zamek w Kwidzynie
560 595 645

wycieczki / krajowe czterodniowe